O nás | Patentový zástupce Ing. Pavel Nádvorník

PROFIL FIRMY

Dobrý den,

vítejte na stránkách Ostravské patentové a známkové kanceláře. Nyní bych rád shrnul podstatné info pro Vás, jakožto potencionální klienty naší kanceláře.

  • Jsem majitelem patentové, známkové a znalecké kanceláře, která již více než 30 let působí v Ostravském regionu, kde zabezpečuje oblast průmyslového práva pro řadu významných i menších firem, jakož i fyzických osob.

  • Svou 30letou praxi v této oblasti opírám o teoretické znalosti získané univerzitním studiem i praktickými zkušenostmi s vedením úseku průmyslového práva v Ostravském komplexu ústavu Československé akademie věd, kde jsem působil v letech 1980 až 1990. Zde jsem také absolvoval Institut průmyslového práva při Úřadu průmyslového vlastnictví v Praze.

  • V roce 1986 jsem byl Krajským soudem v Ostravě jmenován znalcem v oboru patenty, vynálezy, průmyslové vzory, užitné vzory a ochranné známky. Později jsem si rozšířil znaleckou činnost o specialní obor ekonomiky, zameřený na ceny a odhady nehmotného majetku, průmyslového vlastnictví, vynálezů, užitných vzorů, patentů, průmyslových vzoru, ochranných známek, označení původu a know - how.

  • Jsem řádným patentovým zástupcem, zapsaným v rejstříku Komory patentových zástupcu v Brně pod reg. č. 343.

  • Rovněž jsem oprávněn zastupovat před Evropským patentovým úřadem (EPO) a také Úřadem Evropské únie pro duševní vlastnictví (EUIPO), když jsem byl v roce 2002 jmenován evropským patentovým zástupcem a od roku 2004 jsem kvalifikovaný zástupce pro EUIPO.

  • Celou dobu své 30let trvající činnosti mám sídlo ve vlastním objektu, na strategickém místě v Ostravě, což dává nejen předpoklad neměnné adresy, ale také umožnujě dosáhnout nižších provozních nákladů, a tím příznivějších cen pro své klienty.

  • Se svými problémy v oblasti průmyslového práva se na kancelář obrátilo již více než 2000 spokojených tuzemských i zahraničních klientů, pro které bylo registrováno tisíce ochranných známek, stovky užitných a průmyslových vzorů a desítky vynálezů.

  • Jsem připraven řešit i Váš problém !

             Ing. Pavel Nádvorník       

             Evropský patentový zástupce, soudní znalec

SLIDER - VŽDY JAKO PRVNÍ ČLÁNEK!!!

slider slider slider slider slider slider slider

SL linea old platin

Produkt z řady Structure Line. Dekorativní fólie s imitací kovu - staroplatina.

LL Mystique black

Produkt z řady Leather Line. Kožená interiérová fólie s originálními vzory.

SL Piano iron age

Produkt z řady Stracture Line. Dekorativní Sibu fólie s horizontálním vzorem.

DM Vintage silver

Produkt z řady Deco Line. Dekorativní fólie se starostříbrným vzhledem.

SG Pearl ray gold

Produkt z řady SIBU Glas. Zlatavě perličková fólie zalitá ve vysoce oděruodolném akrylátu.

LL Lounge mocca matt

Produkt z řady Leather Line. Hnědá kožená fólie s vertikálním vzorem a technologií přikládání nasráz.

TL Linea Silent gold

Produkt z řady Translucent Line. Jemně zlatavá průsvitná fólie s nezaměnitelným efektem.